Trovit
Favorieten

62 woningen zuid te huur in Limburg

62 resultaten
Filters
Gesorteerd op
SCHITTEREND 2 KAMER APPARTEMENT IN DE DRIEOORTSPUT 92 TE HEERLEN
12 Foto's Foto's
info
€ 750/maand
Appartement in 6417 PP, Heerlen, Heerlen, Limburg

Op een rustige en goede locatie in Douve Weien (Heerlen-Zuid) in het complex Drieoortsput mogen wij u dit instapklaar appartement op de 12e verdieping

  • kamers

    2 kamers kamers

  • badkamer

    1 badkamer badkamer

Parkeerplaats Balkon Opslagruimte
€ 750/maand
Gezondheidszorg
Op 456 m van Zuyderland
School
Op 885 m van SO Buitenhof
School
Op 996 m van Basisschool Sint Martinus

Op een rustige en goede locatie in Douve Weien (Heerlen-Zuid) in het complex Drieoortsput mogen wij u dit instapklaar appartement op de 12e…

Bekijk overzicht
Woning te huur: Barbarastraat 70 6164HL Geleen
12 Foto's Foto's
info
€ 1.050/maand
Appartement in 6164 HL, Geleen, Sittard-Geleen, Limburg

STERCKWONEN biedt aan: Prachtige ruime instapklare bovenwoning in Geleen-Zuid met ruime keuken, woonkamer met balkon, drie slaapkamers en badkamer met De woning is gelegen op slechts enkele minuten lopen van het winkelcentrum…

  • kamers

    5 kamers kamers

  • 102 m²

Balkon Opslagruimte
€ 1.050/maand
School
Op 896 m van De Kluis
School
Op 773 m van Graaf Huyn College

STERCKWONEN biedt aan: Prachtige ruime instapklare bovenwoning in Geleen-Zuid met ruime keuken, woonkamer met balkon, drie slaapkamers en ba…

Bekijk overzicht
Appartement te huur Barbarastraat 70 in Geleen voor € 1.050
12 Foto's Foto's
info
€ 1.050/maand
Appartement in 6164 HL, Geleen, Sittard-Geleen, Limburg

Beschrijving STERCKWONEN biedt aan: Prachtige ruime instapklare bovenwoning in Geleen-Zuid met ruime keuken, woonkamer met balkon, drie slaapkamers en De woning is gelegen op slechts enkele minuten lopen van het winkelcentrum…

  • kamers

    4 kamers kamers

  • 102 m²

Balkon
€ 1.050/maand
School
Op 896 m van De Kluis
School
Op 773 m van Graaf Huyn College

Beschrijving STERCKWONEN biedt aan: Prachtige ruime instapklare bovenwoning in Geleen-Zuid met ruime keuken, woonkamer met balkon, drie slaa…

Bekijk overzicht
Appartement te huur Pallashof in Brunssum voor € 1.040
12 Foto's Foto's
info
€ 1.040/maand
Appartement in 6446 SK, Brunssum, Limburg

Beschrijving Instapklaar appartement met 2 slaapkamers en zonnig balkon, gelegen in Brunssum (Treebeek-Zuid) per direct te huur. In de rustige en geliefde woonwijk Treebeek-Zuid bevind zich dit recent gemoderniseerde en insta…

  • kamers

    3 kamers kamers

  • 68 m²

Balkon
€ 1.040/maand
School
Op 251 m van BS de Vlindertuin (onderbouw)
School
Op 828 m van GB Benjamin

Beschrijving Instapklaar appartement met 2 slaapkamers en zonnig balkon, gelegen in Brunssum (Treebeek-Zuid) per direct te huur. In de rusti…

Bekijk overzicht
apartment at 6136AL, Sittard, Netherlands
6 Foto's Foto's
info
€ 635/maand
Appartement in 6136 AD, Sittard, Sittard-Geleen, Limburg

Wij zijn gespecialiseerd in de huur, verhuur en het beheren van alle soorten woonruimten in de omgeving Maastricht, Sittard en Heerlen, kortom Zuid Limburg

  • kamer

    1 kamer kamer

  • 20 m²

€ 635/maand
School
Op 883 m van Fontys Hogescholen en de Nieuwste Pabo

Wij zijn gespecialiseerd in de huur, verhuur en het beheren van alle soorten woonruimten in de omgeving Maastricht, Sittard en Heerlen, kort…

Bekijk overzicht
apartment at 6131DD, Sittard, Netherlands
nieuw
8 Foto's Foto's
info
€ 995/maand
Appartement in 6131 DD, Sittard, Sittard-Geleen, Limburg

• kamer

    1 kamer kamer

  • 80 m²

€ 995/maand
School
Op 453 m van De Hoefer
School
Op 750 m van Sjtadssjool

Bekijk overzicht
Appartement te huur Vergiliushof in Maastricht voor € 1.425
12 Foto's Foto's
info
€ 1.425/maand
Appartement in 6215 GG, Maastricht, Limburg

Tevens is er toegang tot het balkon, gelegen op het zuid-westen. Middels de trap toegang naar de begane grond. Middels een van de slaapkamers toegang tot de tuin, gelegen op het zuid-westen. Tevens beschikt de tuin over een a…

  • kamers

    4 kamers kamers

  • 120 m²

Parkeerplaats Balkon IUitgeruste keuken Tuin
€ 1.425/maand
Gezondheidszorg
Op 1 km van Medish Centrum Maastricht Annadal
School
Op 459 m van Kindcentrum Dynamiek
Gezondheidszorg
Op 1 km van Annadal Kliniek

Tevens is er toegang tot het balkon, gelegen op het zuid-westen. Middels de trap toegang naar de begane grond. Middels een van de slaapkamer…

Bekijk overzicht
Barbarastraat 70 6164 HL Geleen
12 Foto's Foto's
info
€ 1.050/maand
Appartement in 6164 HL, Geleen, Sittard-Geleen, Limburg

• kamers

    4 kamers kamers

  • badkamer

    1 badkamer badkamer

  • 102 m²

Balkon Opslagruimte
€ 1.050/maand
School
Op 773 m van Graaf Huyn College
School
Op 896 m van De Kluis

Bekijk overzicht
apartment for rent in Bautscherweg 54 A 6418EM Heerlen Heerlerbaan Oost Heerlen
12 Foto's Foto's
info
€ 1.015/maand
Appartement in 6418 EM, Heerlen, Heerlen, Limburg

De keuken en eethoek sluiten aan op het zuid gerichte dakterras met uitzicht. Verder is er één slaapkamer met aansluitend de badkamer.

  • kamer

    1 kamer kamer

  • 56 m²

IUitgeruste keuken Terras Opslagruimte
€ 1.015/maand
School
Op 710 m van Helianthus
School
Op 651 m van R.K. Basisschool de Windwijzer

De keuken en eethoek sluiten aan op het zuid gerichte dakterras met uitzicht. Verder is er één slaapkamer met aansluitend de badkamer.…

Bekijk overzicht
apartment at 6131HB, Sittard, Netherlands
12 Foto's Foto's
info
€ 1.030/maand
Appartement in 6131 HB, Sittard, Sittard-Geleen, Limburg

• kamer

    1 kamer kamer

  • 60 m²

€ 1.030/maand
School
Op 863 m van De Hoefer
School
Op 343 m van Sjtadssjool

Bekijk overzicht
apartment at 6225ED, Maastricht, Netherlands
4 Foto's Foto's
info
€ 895/maand
Appartement in 6225 EJ, Maastricht, Limburg

• kamer

    1 kamer kamer

  • 23 m²

€ 895/maand
School
Op 465 m van Basisschool Amby

Bekijk overzicht
apartment at 6221AG, Maastricht, Netherlands
5 Foto's Foto's
info
€ 895/maand
Appartement in 6221 AG, Maastricht, Limburg

• kamer

    1 kamer kamer

  • 30 m²

€ 895/maand
School
Op 488 m van Basisschool Wyck

Bekijk overzicht
apartment at 6211PH, Maastricht, Netherlands
4 Foto's Foto's
info
€ 1.055/maand
Appartement in 6211 PH, Maastricht, Limburg

• kamer

    1 kamer kamer

  • 10 m²

€ 1.055/maand
Gezondheidszorg
Op 908 m van Medish Centrum Maastricht Annadal
School
Op 225 m van cnme
Gezondheidszorg
Op 910 m van Annadal Kliniek

Bekijk overzicht
Ambyerstraat Zuid 9 K1.2 6226AV Maastricht
9 Foto's Foto's
info
€ 705/maand
Studio in 6226 AX, Maastricht, Limburg

Leuke ruime studentenkamer te huur in een kleinschalig studentenhuis. De kamer is 14.5m2 groot en gelegen op de eerste verdieping achterzijde naast de badkamer. Op de begane grond bevindt zich de keuken en een separaat toilet…

  • kamer

    1 kamer kamer

  • badkamer

    1 badkamer badkamer

  • 15 m²

Ongemeubileerd Tuin
€ 705/maand
School
Op 640 m van United World College
School
Op 244 m van Tyltylschool De Maasgouw

Leuke ruime studentenkamer te huur in een kleinschalig studentenhuis. De kamer is 14.5m2 groot en gelegen op de eerste verdieping achterzijd…

Bekijk overzicht
Ambyerstraat Zuid 9 Kamer 0.1 6226AV Maastricht
nieuw
11 Foto's Foto's
info
€ 760/maand
Studio in 6226 AV, Maastricht, Limburg

Leuke ruime studentenkamer te huur in een kleinschalig studentenhuis. De kamer bestaat uit twee ruimten van beide 14m2 (totaal 28m2). De voorste kamer grenst aan de straatkant. De achterste kamer biedt toegang tot de gemeensc…

  • kamer

    1 kamer kamer

  • badkamer

    1 badkamer badkamer

  • 28 m²

Tuin
€ 760/maand
School
Op 594 m van United World College
School
Op 291 m van Tyltylschool De Maasgouw

Leuke ruime studentenkamer te huur in een kleinschalig studentenhuis. De kamer bestaat uit twee ruimten van beide 14m2 (totaal 28m2). De voo…

Bekijk overzicht
apartment at 6211PH, Maastricht, Netherlands
5 Foto's Foto's
info
€ 1.190/maand
Appartement in 6211 PH, Maastricht, Limburg

• kamer

    1 kamer kamer

  • 20 m²

€ 1.190/maand
Gezondheidszorg
Op 908 m van Medish Centrum Maastricht Annadal
School
Op 225 m van cnme
Gezondheidszorg
Op 910 m van Annadal Kliniek

Bekijk overzicht
apartment for rent in Rijksweg Zuid 122 4 6134AD Sittard Geleen Ophoven Sittard
12 Foto's Foto's
info
€ 1.495/maand
Appartement in 6134 AD, Sittard, Sittard-Geleen, Limburg

Zeer verzorgd appartement nabij het centrum van Sittard met 2 slaapkamers, eigen parkeerplaats en separate garage Dit uitstekend onderhouden en modern afgewerkte appartement, gebouwd in 2005, is gelegen op een aantrekkelijke …

  • kamers

    2 kamers kamers

  • 97 m²

Parkeerplaats Balkon
€ 1.495/maand
Gezondheidszorg
Op 1 km van Zuyderland
School
Op 332 m van OBS Aan de Meule
School
Op 501 m van De Hoefer

Zeer verzorgd appartement nabij het centrum van Sittard met 2 slaapkamers, eigen parkeerplaats en separate garage Dit uitstekend onderhouden…

Bekijk overzicht
apartment for rent in Moerslag 32 6265NC Eijsden Margraten Moerslag Libeek Sint Geertruid
12 Foto's Foto's
info
€ 1.752/maand
Appartement in 6265 NC, Sint Geertruid, Eijsden-Margraten, Limburg

Woning Moerslag: Ben je op zoek naar een tijdelijke woning in het prachtige buitengebied van Zuid-Limburg? Dan is dit misschien iets voor jou.

  • kamers

    2 kamers kamers

  • 100 m²

Parkeerplaats IUitgeruste keuken Terras
€ 1.752/maand

Woning Moerslag: Ben je op zoek naar een tijdelijke woning in het prachtige buitengebied van Zuid-Limburg? Dan is dit misschien iets voor jo…

Bekijk overzicht
Neerhem, Valkenburg
12 Foto's Foto's
info
€ 1.950/maand
Appartement in Valkenburg, Valkenburg aan de Geul, Limburg

Locatie/ligging: PERFECTE LIGGING Deze appartementen zijn gelegen in het Zuid-Limburgse heuvelland met tal van mogelijkheden voor een leuk dagje uit.

  • kamers

    2 kamers kamers

  • 40 m²

€ 1.950/maand
School
Op 683 m van Basisschool Valkenburg

Locatie/ligging: PERFECTE LIGGING Deze appartementen zijn gelegen in het Zuid-Limburgse heuvelland met tal van mogelijkheden voor een leuk d…

Bekijk overzicht
Appartement te huur: Rijksweg Zuid 122 4 6134 AD Sittard
Foto bekijken Foto's
info
€ 1.495/maand
Appartement in 6134 AD, Sittard, Sittard-Geleen, Limburg

4 kamer appartement van 97 m² te huur in Rijksweg Zuid 122-4, Ophoven, 6134AD, Sittard

  • kamers

    4 kamers kamers

  • badkamer

    1 badkamer badkamer

  • 97 m²

€ 1.495/maand
Gezondheidszorg
Op 1 km van Zuyderland
School
Op 652 m van Fontys Hogescholen en de Nieuwste Pabo
School
Op 474 m van Jenaplanschool De Vlieger

Bekijk overzicht
apartment at 6221BJ, Maastricht, Netherlands
12 Foto's Foto's
info
€ 2.495/maand
Appartement in Maastricht, Limburg

• kamers

    3 kamers kamers

  • 184 m²

€ 2.495/maand
Gezondheidszorg
Op 1 km van Maastricht UMC+
School
Op 777 m van OBS Binnenstad
Vervoer
Op 309 m van Maastricht

Bekijk overzicht
apartment at 6211LP, Maastricht, Netherlands
12 Foto's Foto's
info
€ 3.750/maand
Appartement in 6211 LS, Maastricht, Limburg

• kamers

    3 kamers kamers

  • 144 m²

€ 3.750/maand
Gezondheidszorg
Op 1 km van Medish Centrum Maastricht Annadal
School
Op 757 m van cnme
Gezondheidszorg
Op 1 km van Annadal Kliniek

Bekijk overzicht
appartement in Geleen, Jos Klijnenlaan
12 Foto's Foto's
info
€ 600/maand
Appartement in Geleen, Sittard-Geleen, Limburg

Huurprijs is exclusief servicekosten: verwarming, elektriciteit en water. Servicekosten = 300€ Totaal 900€ per maand. Geen minimale of maximale verhuurtermijn. Borg = 900€ Alleen voor één huurder.…

  • kamers

    3 kamers kamers

  • badkamer

    1 badkamer badkamer

  • 70 m²

€ 600/maand

Huurprijs is exclusief servicekosten: verwarming, elektriciteit en water. Servicekosten = 300€ Totaal 900€ per maand. Geen minimale of maxim…

Bekijk overzicht
appartement in Maastricht, Ambyerstraat Zuid
10 Foto's Foto's
info
€ 592/maand
Appartement in Maastricht, Maastricht, Limburg

Deze kamer is gelegen op de tweede verdieping en biedt gezamenlijk gebruik van een keuken, badkamer, separaat toilet en een fietsenstalling. Het heeft isolerend glas en is rookmelders aanwezig. De ba…

  • kamers

    2 kamers kamers

  • badkamer

    1 badkamer badkamer

  • 18 m²

€ 592/maand

Deze kamer is gelegen op de tweede verdieping en biedt gezamenlijk gebruik van een keuken, badkamer, separaat toilet en een fietsenstalling.…

Bekijk overzicht
appartement in Brunssum, Komeetstraat
7 Foto's Foto's
info
€ 1.213/maand
Appartement in Brunssum, Limburg

Beste Graag bieden wij hierbij een nette woning te huur aan in Brunssum, welke per juni beschikbaar komt. De woning is gelegen op een prettige locatie en beschikt over onder andere 2 slaapkamers, e…

  • kamers

    2 kamers kamers

  • badkamer

    1 badkamer badkamer

  • 138 m²

€ 1.213/maand

Beste Graag bieden wij hierbij een nette woning te huur aan in Brunssum, welke per juni beschikbaar komt. De woning is gelegen op een pretti…

Bekijk overzicht
Kamer te huur Ambyerstraat Zuid in Maastricht voor € 650
nieuw
veel vraag
11 Foto's Foto's
info
€ 650/maand
6226 AV, Maastricht, Limburg

Beschrijving Leuke ruime studentenkamer te huur in een kleinschalig studentenhuis. De kamer bestaat uit twee ruimten van beide 14m2 (totaal 28m2). De voorste kamer grenst aan de straatkant. De achterste kamer biedt toegang to…